Karel Šandera

Karel Šandera

majitel realitní kanceláře

Jihočeský kraj

Volat

Právní informace

Provozovatelem a vlastníkem těcho webových stránek (dále jen „Stránky“) je Karel Šandera.

Karel Šandera vykonává realitní zprostředkování ve smyslu zákona č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování (dále jen „ZRZ“) v rozsahu služeb uvedených na těchto Stránkách pouze jako zmocněný zástupce MKM REAL s.r.o., která je členem sítě realitních kanceláří JUSTO, samostatně podnikající pod označením ŠANDERA reality, partner Justo (dále jen „ŠANDERA reality, partner Justo“), a to ve smyslu ustanovení § 7 odst. 5 ZRZ.

Realitní kancelář ŠANDERA reality, partner Justo je součástí sítě realitních kanceláří JUSTO a je nezávisle provozována MKM REAL s.r.o..

Správcem osobních údajů je ŠANDERA reality, partner Justo.

Karel Šandera je proto ve vztahu k vašim osobním údajům pouze zpracovatelem a z toho důvodů veškeré údaje směřují do e-mailových schránek na doméně @justo.cz.

Společnost JUSTO Česká republika s.r.o., se sídlem: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice, IČ: 04419995, DIČ: CZ04419995, Datová schránka: 2739bvp, zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 247188 (dále jen „Společnost JUSTO“), je dalším Zpracovatelem vašich údajů.

Karel Šandera informuje spotřebitele, že smlouvy, které budou uzavírány v rámci poskytování realitních služeb výše uvedených, budou uzavírány mezi ŠANDERA reality, partner Justo a spotřebitelem. Karel Šandera ve smlouvách bude mít roli zmocněného zástupce ŠANDERA reality, partner Justo.